Vételár:
1 599 000 Ft
| Évjárat: | 2011/05 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Kombi |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 233 184 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Sötétszürke (metál) |
| Kárpit színe (1): | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 378 kg |
| Teljes tömeg: | 1 948 kg |
| Csomagtartó: | 520 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1 560 cm³ |
| Teljesítmény: | 68 kW, 92 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/05 |
végig vezetett szervizkönyves, karambolmentes, leinformálható futásteljesítmény, korróziómentes karosszéria, Premium kivitel és felszereltség, panoráma tető, 92 le-s megbízható dízelmotor és kézi váltó, tempomat, tolatóradar, alacsony fogyasztás, tágas beltér, 2 db gyári kulcs, alkalmi vétel