Vételár:
5 599 000 Ft
| Évjárat: | 2022/05 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Sedan |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 176 963 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Szín: | Sötétzöld (metál) |
| Kárpit színe (1): | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 370 kg |
| Teljes tömeg: | 1 800 kg |
| Csomagtartó: | 471 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1 490 cm³ |
| Teljesítmény: | 92 kW, 125 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/05 |
magyarországi, 1 tulajdonos, végig vezetett szerviztörténet (15.000 km-ként szervizelve, utoljára: 165.000 km-nél), ennek megfelelően kitűnő műszaki állapotban, megkímélt beltér, Comfort Tech kivitel és felszereltség, fűthető ülések, tolatóradar elöl és hátul, tolatókamera, érintőképernyős multimdéia, gerinctámasz, digitális műszercsoport, megbízható benzines motor, problémamentes kézi váltó, 2 db gyári kulcs, ÁFA tartalmas számla, nyílt végű pénzügyi lízing lehetséges, alkalmi vétel