Vételár:
5 999 000 Ft
| Évjárat: | 2020/07 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Kombi |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 155 496 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Kék (metál) |
| Kárpit színe (1): | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 716 kg |
| Teljes tömeg: | 2 260 kg |
| Csomagtartó: | 403 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 1 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 103 kW, 140 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/10 |
magyarországi, 1 tulajdonos, gyári fényezésű, végig márkaszervizben vezetett szerviztörténet, Titanium kivitel és felszereltség, fűthető és elektromos bőrülések, navigáció, tolatóradar elöl és hátul, kulcs nélküli bejutás és indítás, fűthető szélvédő, 2 db gyári kulcs, legendásan megbízható hibrid rendszer, problémamentes szívó benzinmotor, tágas beltér és csomagtér, ÁFA tartalmas számla, nyílt végű pénzügyi lízing lehetséges, alkalmi vétel