Vételár:
1 200 000 Ft
| Évjárat: | 2002/01 |
| Állapot: | Normál |
| Kivitel: | Naked |
| Kilométeróra állása: | 44 606 km |
| Szállítható szem. száma: | 0 fő |
| Ajtók száma: | 0 |
| Szín: | Fekete |
| Saját tömeg: | 226 kg |
| Teljes tömeg: | 406 kg |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 919 cm³ |
| Teljesítmény: | 81 kW, 110 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Lánc |
| Sebességváltó fajtája: |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/09 |
kiváló műszaki állapotban, legendás soros 4 hengeres injektoros motor, újszerű Michelin Road 5 gumik, alkalmi vétel