Vételár:
3 499 000 Ft
| Évjárat: | 2016/03 |
| Állapot: | Normál |
| Kivitel: | Kombi |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 328 673 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Sötétszürke (metál) |
| Kárpit színe (1): | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 915 kg |
| Teljes tömeg: | 2 510 kg |
| Csomagtartó: | 695 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2 143 cm³ |
| Teljesítmény: | 150 kW, 204 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/07 |