Vételár:
3 999 000 Ft
| Évjárat: | 2018/01 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Sedan |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 172 369 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Szín: | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 270 kg |
| Teljes tömeg: | 1 820 kg |
| Csomagtartó: | 425 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1 598 cm³ |
| Teljesítmény: | 85 kW, 116 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/01 |