Vételár:
7 899 000 Ft
| Évjárat: | 2020/07 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Sedan |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 150 911 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Szín: | Fehér |
| Kárpit színe (1): | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 740 kg |
| Teljes tömeg: | 2 265 kg |
| Csomagtartó: | 375 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 1 998 cm³ |
| Teljesítmény: | 135 kW, 184 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/07 |
magyarországi, 1 tulajdonos, gyári fényezésű, kizárólag márkaszervizben vezetett szerviztörténet, ennek megfelelően kitűnő műszaki és megkímélt esztétikai állapotban, M-Sport kivitel és felszereltség (M sport fékrendszer, M adaptív futómű, fűthető sportülések, tolatókamera, LED fényszórók, hangulatvilágítás, HarmanKardon hangrendszer, távolságtartó tempomat, Connectedpackage Professional, Individual Hochglanz Shadow Line stb.), 292 le rendszerteljesítmény, gyönyörű színösszeállítás, 2 db gyári kulcs, ÁFA tartalmas számla, nyílt végű pénzügyi lízing lehetséges, alkalmi vétel