Vételár:
4 999 000 Ft
| Évjárat: | 2016/10 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Sedan |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 205 693 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Szín: | Sötétszürke (metál) |
| Kárpit színe (1): | Barna |
| Saját tömeg: | 1 520 kg |
| Teljes tömeg: | 2 020 kg |
| Csomagtartó: | 480 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 2 143 cm³ |
| Teljesítmény: | 132 kW, 180 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/06 |
leinformálható futásteljestmény, gyönyörű színösszeállítás, 180 le-s motor, balesetmentes karosszéria, automata váltó, tolatókamera, félbőr ülések, LED fényszórók, kulcs nélküli bejutás és indítás, alkalmi vétel