Vételár:
3 999 000 Ft
| Évjárat: | 2014/09 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 302 448 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Sötétbarna (metál) |
| Kárpit színe (1): | Bézs |
| Saját tömeg: | 1 650 kg |
| Teljes tömeg: | 2 220 kg |
| Csomagtartó: | 520 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1 995 cm³ |
| Teljesítmény: | 135 kW, 184 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/11 |
magyarországi, rendszeresen karbantartott, leinformálható futásteljesítmény, ModernLine kivitel és felszereltség, nagy navigáció, tolatókamera, xenon fényszórók, nyitható panoráma tető, kulcs nélküli bejutás és indítás, xDrive összkerékhajtás, fűthető sportülések, sport bőrkormány, elegáns színösszeállítás, világítás csomag, 184 le-s motor, 2 db gyári kulcs, alkalmi vétel