Vételár:
5 499 000 Ft
| Évjárat: | 2020/06 |
| Állapot: | Kitűnő |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 150 096 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Zöld (metál) |
| Saját tömeg: | 1 250 kg |
| Teljes tömeg: | 1 730 kg |
| Csomagtartó: | 455 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 999 cm³ |
| Teljesítmény: | 85 kW, 116 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/06 |
új kora óta magyarországi, vezetett szervizkönyves, kiváló műszaki műszaki és megkímélt esztétikai állapotban, magasan felszerelt kivitel (IQ-Light LED fényszóró, ülésfűtés, holttér figyelő rendszer, sávtartó automatika, gyári érintőkijelzős multimédia, AppConnect, tolatókamera, stb…) gazdaságos benzinmotor, problémamentes kézi váltó, volkswagen minőség, magas üléspozíció, beszámított autó alkalmi áron