Vételár:
6 999 000 Ft
| Évjárat: | 2020/05 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Kombi |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 131 389 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Világosszürke (metál) |
| Kárpit színe (1): | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 600 kg |
| Teljes tömeg: | 2 190 kg |
| Csomagtartó: | 650 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1 968 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/05 |
magyarországi, 1 tulajdonos, gyári fényezésű, végig vezetett szerviztörétnet, ennek megfelelően kitűnő műszaki állapotban, megkímélt beltér, Elegance kivitel és felszereltség, DSG váltó, fűthető bőrülések, AppConnect, távolságtartó tempomat, sávtartó rendszer, Nivelles alufelnik, LED fényszórók, 150 le-s evoTDI motor, elegáns színösszeállítás, 2 db gyári kulcs, ÁFA tartalmas számla, nyílt végű pénzügyi lízing lehetséges, alkalmi vétel