Vételár:
5 299 000 Ft
| Évjárat: | 2021/05 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Kombi |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 237 985 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fehér |
| Saját tömeg: | 1 460 kg |
| Teljes tömeg: | 2 010 kg |
| Csomagtartó: | 611 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1 965 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (7 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/07 |
magyarországi, 1 tulajdonos, végig vezetett szerviztörténet (utolsó karbantartás: 229.947 km-nél, 4 db fék kompletten cserélve 235.119 km-nél!), kitűnő műszaki állapotban, Life kivitel és felszereltség, DSG váltó, távolságtartó tempomat, digitális műszerfal, LED fényszórók, hangulatvilágítás, tolatóradar, AppConnect, fűthető ülések, 150 lóerős 2.0 evoTDI motor, ÁFA tartalmas számla, nyílt végű pénzügyi lízing lehetséges, alkalmi vétel