Vételár:
1 999 000 Ft
| Évjárat: | 2018/10 |
| Állapot: | Kitűnő |
| Kivitel: | Sedan |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 243 004 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 4 |
| Szín: | Bordó (metál) |
| Saját tömeg: | 1 250 kg |
| Teljes tömeg: | 1 670 kg |
| Csomagtartó: | 480 liter |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1 596 cm³ |
| Teljesítmény: | 78 kW, 106 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/10 |
új kora óta magyarországi, vezetett szervizkönyves (utolsó karbantartás 2026.03.22 - 240.730 km-nél), kiváló és megbízható benzinmotor, problémamentes kéziváltó, tolatóradar, tolatókamera, ülésfűtés, utólagos multimédia Andriod Auto és Carplay funkcióval, beszámított autó alkalmi áron