Vételár:
13 999 000 Ft
| Évjárat: | 2019/07 |
| Állapot: | Kitűnő |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 83 023 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Kárpit színe (1): | Bézs |
| Saját tömeg: | 1 825 kg |
| Teljes tömeg: | 2 430 kg |
| Csomagtartó: | 525 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 2 998 cm³ |
| Teljesítmény: | 260 kW, 354 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/03 |
sérülésmentes, gyári fényezésű, végig vezetett szerviztörténet (utolsó karbantartás: 81.802 km-nél, beleértve a váltóolaj cseréjét is), ennek megfelelően kitűnő műszaki és esztétikai állapotban, M40i kivitel, intelligens összkerékhajtás, 354 le-s B58 benzinmotor, nagy felszereltség (H&K hangrendszer, hangulatvilágítás, tolatókamera, nyitható panoráma tető, DsiplayKey, Innovation Package, vezeték nélküli telefontöltő, Head-up Display, Driving Assistant, Adaptive Led fényszórók, állófűtés, memóriás/motoros állítású sportülések stb.), gyönyörű színösszeállítás, nagy vezetési élmény, alkalmi vétel