Vételár:
1 499 000 Ft
| Évjárat: | 2008/10 |
| Állapot: | Kitűnő |
| Kivitel: | Egyterű |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 230 110 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Ezüst (metál) |
| Saját tömeg: | 1 692 kg |
| Teljes tömeg: | 2 155 kg |
| Csomagtartó: | 422 liter |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1 991 cm³ |
| Teljesítmény: | 103 kW, 140 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/05 |
rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyves (számlák+vizsgapapírok), utolsó karbantartás 2025.05.23 - 213.530 km-nél, kiváló műszaki állapotban, családi egyszerű, magas üléspozíció, gazdaságos és megbízható dízel motor, problémamentes kézi váltó, beszámított autó alkalmi áron