Vételár:
6 499 000 Ft
| Évjárat: | 2017/05 |
| Állapot: | Kitűnő |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 100 262 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Piros (metál) |
| Saját tömeg: | 1 385 kg |
| Teljes tömeg: | 1 870 kg |
| Csomagtartó: | 405 liter |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1 598 cm³ |
| Teljesítmény: | 85 kW, 116 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/06 |
új kora óta magyarországi, rendszeresen karbantartott ennek megfelelő esztétikai és műszaki állapotban, piros metálfényezés, magas üléspozíció, audi minőség és megbízhatóság, gazadaságos és dinamikus dízelmotor, problémamentes kéziváltó, beszámított autó alkalmi áron