Vételár:
8 999 000 Ft
| Évjárat: | 2020/03 |
| Állapot: | Újszerű |
| Kivitel: | Sedan |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 61 598 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fehér |
| Kárpit színe (1): | Sötétbarna |
| Saját tömeg: | 1 905 kg |
| Teljes tömeg: | 2 355 kg |
| Csomagtartó: | 410 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom: | 1 998 cm³ |
| Teljesítmény: | 135 kW, 184 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/03 |