Vételár:
8 999 000 Ft
| Évjárat: | 2020/08 |
| Állapot: | Újszerű |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 39 278 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Sötétszürke (metál) |
| Kárpit színe (1): | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 430 kg |
| Teljes tömeg: | 2 025 kg |
| Csomagtartó: | 505 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1 499 cm³ |
| Teljesítmény: | 103 kW, 140 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Automata sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/08 |
magyarországi, 1 tulajdonos, sérülésmentes, kizárólag márkaszervizben szervizelt (utolsó karbantartás: 34.743 km-nél), ennek megfelelően újszerű műszaki és esztétikai állapotban, xLine kivitel és felszereltség, fűthető bőrülések, LED fényszórók, világítás csomag, tolatókamera és tolatóradar, motoros csomagtérajtó, fűthető kormány, DKG automata váltó, magas üléspozíció, elegáns színösszeállítás, alacsony fogyasztás, megbízható benzines motor, 2 db gyári kulcs, alkalmi vétel