Vételár:
4 399 000 Ft
| Évjárat: | 2014/07 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 255 851 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Homok (metál) |
| Saját tömeg: | 1 580 kg |
| Teljes tömeg: | 2 130 kg |
| Csomagtartó: | 480 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1 968 cm³ |
| Teljesítmény: | 100 kW, 136 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/02 |
vezetett szervizkönyves + szervizszámlák (utolsó karbantartás: 251.500 km-nél, vezérműszíj készlet cserélve 154.000 km-nél), S-Line csomag, Exclusive kivitel, fűthető bőrülések, tolatóradar, navigáció, kihúzható combtámasz, problémamentes kézi váltó, gyönyörű színösszeállítás, 2 db gyári kulcs, alkalmi vétel