Vételár:
4 999 000 Ft
| Évjárat: | 2012/11 |
| Állapot: | Kitűnő |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 238 470 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Saját tömeg: | 1 875 kg |
| Teljes tömeg: | 2 505 kg |
| Csomagtartó: | 440 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1 995 cm³ |
| Teljesítmény: | 135 kW, 184 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/04 |
új kora óta magyarországi, vezetett szervizkönyves, egyedi megjelenés és ízléses beltér, megkímélt esztétikai és kiváló műszaki állapotban, elektromos csomagtérajtó nyitás és elektromos vonóhorog, panorámatető, félbőr belső, első-hátsó parkolóradar, gazdaságos dízelmotor, kiemelkedő utazási komfort, bmw minőség és megbízhatóság, beszámított autó alkalmi áron