Vételár:
3 899 000 Ft
| Évjárat: | 2012/05 |
| Állapot: | Megkímélt |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 251 307 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fehér |
| Kárpit színe (1): | Sötétszürke |
| Saját tömeg: | 1 680 kg |
| Teljes tömeg: | 2 260 kg |
| Csomagtartó: | 540 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1 968 cm³ |
| Teljesítmény: | 105 kW, 143 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/06 |
vezetett szervizkönyves (vezérműszíj készlet cserélve 199.784 km-nél), kitűnő műszaki állapotban, kopásmentes belétér és kezelőszervek, új négyévszakos gumikkal (2026), gyári navigáció, fűthető sportülések, digitális klíma, tolatóradar elöl és hátul, 2 db gyári kulcs, problémamentes kézi váltó és első kerékhajtás, 143 le-s dízelmotor, magas üléspozíció, alkalmi vétel