Vételár:
5 555 555 Ft
| Évjárat: | 2018/07 |
| Állapot: | Kitűnő |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 163 521 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Szürke (metál) |
| Saját tömeg: | 1 379 kg |
| Teljes tömeg: | 1 895 kg |
| Csomagtartó: | 513 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Hengerűrtartalom: | 1 591 cm³ |
| Teljesítmény: | 97 kW, 132 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Első kerék |
| Sebességváltó fajtája: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/07 |
rendszeresen karbantartott, kitűnő műszaki és esztétikai állapotban, GO! felszereltség, fűthető első ülések és fűthető kormány, gyári navigáció, LED nappali menetfény, friss műszaki vizsga, magas üléspozíció, kiváló és megbízható benzinmotor, gazdaságos üzemeltetés, problémamentes kéziváltó, beszámított autó alkalmi áron