Vételár:
9 999 000 Ft
| Évjárat: | 2022/12 |
| Állapot: | Kitűnő |
| Kivitel: | Kombi |
| Finanszírozás: | 20%-tól elvihető |
| Kilométeróra állása: | 125 095 km |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Szín: | Fehér |
| Kárpit színe (1): | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 915 kg |
| Teljes tömeg: | 2 530 kg |
| Csomagtartó: | 560 liter |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Hengerűrtartalom: | 1 995 cm³ |
| Teljesítmény: | 140 kW, 190 LE |
| Henger-elrendezés: | Soros |
| Hajtás: | Összkerék |
| Sebességváltó fajtája: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/12 |
1 tulajdonos, végig márkaszervizben szervizelt (utolsó karbantartás: 116.500 km-nél), kitűnő műszaki és esztétikai állapotban, facelift modell, elektromos vonóhorog, 4 zónás klíma, első és hátsó ülésfűtés, elektormos állítású bőrülések, érintőképernyős nagy navigáció, automata váltó, digitális műszerfal, LED fényszórók, hangulatvilágítás, intelligens összkerékhajtás, 190 le-s B47 dízelmotor, alacsony fogyasztás, elegáns színösszeálíltás, alkalmi vétel